«

»

kwi
08

Future Sound of Clapton plus wernisaż „DZIECI MURANOWA”

Inicjatywa o dźwięcznej nazwie Future Sound of Clapton bierze swój początek z klaustrofobicznych zakamarków bagien londyńskiego Hackney, spowitego groźną, przesyconą chemikaliami mgłą. Nieprawi synowie Disco Nie Disco, techno, Balearic i kosmicznego house – Fumix i Marco zjednoczyli swe siły przez przypadek – który do dziś zbiera żniwo w postaci nie zawsze legalnych imprez, nieprzespanych nocy i wielu, wielu bolesnych poniedziałkowych poranków w okrutnym wschodnim Londynie.
Od 2005 imprezy pod hasłem „Comadisco” stale zyskują na popularności wśród wymagających, londyńskich entuzjastów nieoczywistego podejścia do muzyki znanej niegdyś jako dyskotekowa, zaś szalone noce w Hackney wspominają czule artyści tej miary, co Trevor Jackson (Playgroup), Mugwump (Kompakt), Ali Renault (Dissident) czy Gato Fritto (International Feel).
Od niedawna Future Sound of Clapton wychodzi śmielej poza tradycyjną didżejkę, wkraczając na trudną ścieżkę tworzenia autorskich dźwięków. Jest już prawie pewne, że niebawem nastąpi dzień, w którym ich produkcje zaskoczą, zadziwią i zachwycą, pozostając z nami na długi czas. Na razie będziemy mogli cieszyć się ich wyjątkowym kunsztem jako DJów podczas pierwszej wizyty w Polsce.  Wszystko wskazuje na to, że będzie to podróż, której długo nie zapomnimy.
A tu na dobry początek:
http://samurai.fm/fsoc
http://comadisco.wordpress.com/2010/11/03/autumnal-laser-association

Przed ruszeniem dj-eskiej konsolety serdecznie zapraszamy do obejrzenia prac Andrzeja Bialika wieloletniego aktywisty i artysty zarazem. Wspólnie będziemy mogli docenić wysiłek  Andrzeja uczestnicząc w wernisażu: ” DZIECI MURANOWA”

Z A P R A S Z A M Y

Kawiarnia Jaś i Małgosia
Piątek, 08.04, g. 20.
Wstęp: 10 złotych*

* Zdecydowaliśmy że połowę kwoty ze sprzedaży biletów przeznaczymy dla ofiar trzęsienia ziemi w Tohoku, Japonia. Dostępne również będzie pudełko gdzie przez dwie imprezy będziemy zbierać datki w formie pieniężnej. Pieniądze zostaną przekazane organizacji Japoński Czerwony Krzyż.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>