«

»

sty
11

Dlaczego Mazury to fajna imprezownia?

„Na Mazury, Mazury, Mazury – popływamy tą łajbą z tektury; na Mazury gdzie wiatr silny wieje, gdzie są ryby i grzyby i knieje” – tak brzmi początek chyba najpopularniejszej piosenki w Krainie Wielkich Jezior. Ci, którzy decydują się na czarter jachtów (Mazury to ma się rozumieć idealne do tego miejsce), doskonale ją znają i po wypiciu kilku piwek, albo wszelkiego innego rodzaju trunków wyskokowych są skorzy nam o tym przypominać.

Dlaczego Mazury to fajna imprezownia?

1. Bo tu prawie nie ma kaca. Spędzając wolny czas na powietrzu i cały czas utrzymując odpowiedni poziom alkoholu we krwi możemy być pewni, że zły stan na literę k nas nie dopadnie a rozrywka, którą możemy roboczo nazwać „czarter jachtów Mazury” przyniesie nam nie lada satysfakcję.

2. Twister 800, Antila 27, Antila 24 – przecież jakie się słyszy takie nazwy, to od razu widać, że te jachty same rwą się na wodę. A picie piwka albo drineczka siedzą w kokpicie sprawia, że najfajniejsza rozrywka pod słońcem to czarter jachtów. Mazury to… the place, to do it!

3. Nie wolno również zapominać, że w krainie Mazury (czarter jachtów to tutaj najpopularniejsza oprócz picia rozrywka) jest wiele ciekawych knajp i knajpek. Od taki legend jak niezrównana niegdyś Zęza w Sztynorcie, bo dobre marki jak Pod Złamanym Pagajem w mikołajkach czy knajpa w porcie Dalba w Giżycku, której nie pamiętamy. Ale ostatnio żeglując tam jachtem typu Twister 800 wypiliśmy kilka głębszych i było zna-ko-mi-cie.

4. Jak najłatwiej określić naszą imprezownię w trzech słowach? Czarter jachtów Mazury. Pamiętajcie, że tak naprawdę wasz jacht może być pływającą imprezownią :) . I choć zdecydowanie odradzamy odkręcanie decybeli ponad miarę to już piweczko, trochę tańców i zabawy może mieć swój urok.  Tak więc jedźcie, i pływajcie na Mazurach, gdyż jachty to piękna kwestia. A w międzyczasie wspomnijcie o jasiowych melanżach i niech wasz jacht, a raczej jego pokład zaleją gorzki łzy wspomnień :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>