«

»

sty
19

Idealne jachty dla imprezowiczów

Jako, że Jaś ciągle zamknięty, a imprezowe marzenia trzeba gdzieś realizować, postanowiliśmy przybliżyć Wam trzy rodzaje jachtów, które są świetne do imprezowania: Twister 800 n, Antila 24 i Antila 27.  Czarter jachtów Mazury to idealny pomysł na to jak rozwiać smutek po zamknięciu Jasia :)

Twister 800 N

Twister 800 n to idealna jednostka dla tych, którzy lubią regatowe szaleństwo. Rusza do przodu przy najmniejszym wiaterku, to jacht, który zapewni wam niesamowitą zabawę. Jednocześnie można znaleźć egzemplarze z lodóweczkami, które na pewno wam pomogą schłodzić to co trzeba. Twister 800 n Twister owi nie równy i dlatego warto dobrze się zastanowić, skąd wziąć jacht. Najbliżej stolycy jest Ruciane – Nida, a tu także można wziąć w czarter jachtów kilka typu Twister 800 n.

Antila 24

Antila 24 jest dla tych co pewniej czują się knajpce niż na jachcie. Zdecydowanie wolniej niż Twister 800 n łapie przechył, ale jednocześnie jest bardzo komfortowa i w kokpicie jest dosyć miejsca by pić piwko. Antila 24 to jacht, który każdy poważny imprezowicz powinien wziąć pod uwagę jeśli rozważa czarter jachtów. Mazury dają możliwość wynajęcia wielu jachtów, ale to na pewno jeden z bardziej przyjemniejszych. Jednym słowem: antila 24 to dobra imprezownia :)

Antila 27

Antila 27 to większa siostra jachtu typu Antila 24. Antila 27 jest także nieco większa niż Twister 800 n, i jest to najbardziej wypasiona kanapa z tych trzech jachtów, które wam prezentujemy. Ma nawet ogrzewanie. Nie to, że na jachcie Antila 27 nie można się rozgrzewać inaczej :) , ale jak trzy dni pada, to taka zabawka zawsze pomoże wysuszyć ciuch. Poza tym Antila 27 naprawdę całkiem przyjemnie zachowuje się na wodzie i pamiętając o tym, że ma prawie 40 m kw żagla można śmiało stwierdzić, że jest to znakomity wybór zarówno dla tych, co lubią imprezować w portach, jak i tych którym wypłynięcie jachtem wziętym w czarter niestraszne. Antila 27 to konstrukcja dosyć nowa, ale ci którzy prowadzą czarter jachtów na Mazurach mają takich jednostek już kilkadziesiąt. Sprawdźcie sami – Antila 27 to dobry wybór.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>